CAM FİLMİ

SÖĞÜT OTO CAM

Cam Filmi

Geceleri karşıdan veya arkadan gelebilecek ışık parlamalarını keserek görüşünüzü rahatlatır.

· Cam filmi cama güvenlik özelliği katar; olası kaza ve darbelere karşı korur. Ayrıca dış ekenlere karşı ( Hırsızlık, darbe vs.) koruma sağlar. Olası kaza anlarında camın dağılarak saçılmasını engeller ve camı bütün tutar.
· Güneşin zararlı Ulra Viole (UV) ışınlarını engelleyen cam filmi, arabanızın içerisini ve sizi korur, eşyalarınızın solmalarını engeller.
· Aynı zamanda ortam gizliliği sağlayan cam filmleri, aracınızın içerisinde meraklı bakışlardan uzak bir şekilde, sizin ve sevdiklerinizin konforlu seyahat etmesini sağlar.
· Cam filmleri, aracınızın camlarından güneş ışınlarıyla birlikte giren zararlı ışınların ve sıcaklığın süzülmesini sağlar. Böylece ısı tutma ve geri yansıtma özelliğiyle aracınızın içerisindeki ısıyı korur.
· Araç içerisinin soğutulması için kullanılan araç klimaları, motordan % 15-20 oranında güç çeker ve soğutma ihtiyacı artıkça kullanılan yakıt ihtiyacı da artar. Bu nedenle, Oto Cam Filmlerinin %60’lara varan Isı Engelleme kabiliyeti mevcuttur.
· Özellikle yılın en az yedi ayı yoğun güneş enerjisi alan ülkemiz için, sağlık açısından araçlarda cam filmi bulunması bir ihtiyaçtır.